Pokemon Uranium

1.0

5.0

1

Tamamen yeni bir Pokémon oyunu

355.8k

Bu uygulamayı oyla

Pokémon Uranium neredeyse 10 yıllık bir sürede küçük bir Pokemon sever grup tarafından geliştirilen resmi olmayan yeni bir Pokémon saga bölümüdür. Nintendo DS oyunlarını baz alarak oyun, Windows için iyi bir Pokémon sürümünden bekleyeceğiniz her şeyi sunar.

Pokémon oyunundaki en önemli şey şu: Pokémon. Uranium'da ise sadece iyi bilinen isimleri bulmakla kalmazsınız aynı zamanda yenileriyle de tanışırsınız. Hepsi yakalanabilir, seviye atlayabilir ve elbette gelişebilir. Aslında, ilk üç Pokémon tamamen yenidir.

Pokémon Uranium'daki hikaye tamamen yeni ve önceki oyunlardan farklıdır. Hikaye, diğer saga oyunlarından biraz daha karanlıktır ve uzak keşfedilmemiş bölgeleri keşfetmenize izin verir. Profesörü ve rakibinizi de içeren karakter listesi de tamamen yenidir.

Pokémon Uranium'da yer alan büyük detay ise kontrollerin ne derece temizlendiği: oyun bir fare ve klavyeyle mükemmel şekilde oynanabilir. Elbette, bir kumanda da kullanabilirsiniz; ancak klavyeyi kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Pokémon Uranium, hem arındırılmış hem de sürprizlerle dolu bir oyunu keşfetmekten dolayı mutlu olacak Pokémon saga severler için gerçek bir hazine. Grafikler ise sagadaki önceki bölümlere göre biraz daha geliştirilmiştir.
Notlar

Oynamak için 'Uranium' çalıştırmanız gerekir, 'Patcher' değil.

Uptodown X